Senator Jelenia Góra


Inauguracja projektu Dolnośląskiego Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej

wtorek 16 stycznia 2018r.

W dniu dzisiejszym o godz. 12 na Polanie Jakuszyckiej odbyła się uroczystość inauguracji projektu inwestycyjnego Dolnośląskiego Centrum Sportu w Szklarskiej Porębie. Senator Krzysztof Mróz z racji posiedzenia komisji senackiej nie mógł wziąć udziału w wydarzeniu. Reprezentował go jego asystent Pan Łukasz Domurat.

Podczas uroczystości zaprezentowano projekt DCS, odsłonięto makiety projektowanych obiektów oraz podpisano akt erekcyjny. Wśród sygnatariuszy aktu znaleźli się Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Cezary Przybylski, Wojewoda Dolnośląski Pan Paweł Hreniuk, prezes Polskiego Związku Narciarskiego Pan Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Biathlonu Pani Dagmara Gerasimuk, Prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów Maciej Pawłowski oraz inicjator i komandor Biegu Piastów Pan Julian Gozdowski.

Dolnośląskie Centrum Sportu to innowacyjny projekt mający na celu wybudowanie najnowocześniejszej w Polsce i jednej z najnowocześniejszych w Europie infrastruktury dla uprawiania sportów zimowych przez amatorów narciarstwa biegowego i biathlonu, jak i sportowców kwalifikowanych.



Linki

 

 

 

PiS
Biuro senatorskie Jelenia Góra
Senator Krzysztof Mróz © 2016 - 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron Jelenia Góra
Projekt i wykonanie
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Cookies