Senator Jelenia Góra


Obchody 40. lat "S" w Jeleniej Górze

poniedziałek 07 września 2020r.

Wczoraj w Jeleniej Górze odbywały się obchody 40. rocznicy powstania NSSZ "Solidarność" organizowane przez Region Jeleniogórski Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. Z tej okazji senator Krzysztof Mróz uczestniczył w uroczystej mszy świętej, którą odprawił ks. dziekan Bogdan Żygadło w Bazylice Św. Erazma i Pankracego. W trakcie mszy poświęcony został sztandar Organizacji Emerytów i Rencistów działających przy Regionie Jeleniogórskim.

Po zakończeniu mszy senator Krzysztof Mróz złożył kwiaty pod pamiątkową tablicą poświęconą "Solidarności" przy bazylice. Wręczono także specjalne związkowe wyróżnienia i podziękowania z rąk Przewodniczącego Regionu Jeleniogórskiego NSZZ „Solidarność”. W swoim wystąpieniu senator  mówił o konieczności zachowania pamięci o wydarzeniach sprzed 40. lat i ludziach, którzy walczyli o wolną i demokratyczną Polskę.

 Linki

 

 

 

PiS
Biuro senatorskie Jelenia Góra
Senator Krzysztof Mróz © 2016 - 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron Jelenia Góra
Projekt i wykonanie
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Cookies