Senator Jelenia Góra


Wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kamiennej Górze

środa 14 marca 2018r.

W poniedziałek 12. marca 2018 roku z wizytą do Kamiennej Góry na zaproszenie starosty kamienngórskiego Pana Jarosława Gęborysa przybył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.W wydarzeniu brał udział Senator Krzysztof Mróz.

Wizytę w Ziemi Kamiennogórskiej Prezydent rozpoczął od wizyty w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie, gdzie podziwiał perłę europejskiego baroku. Andrzej Duda przekazał księdzu kustoszowi sanktuarium w Krzeszowie dokument Patronatu Narodowego Prezydenta RP w Stulecie Odzyskania Niepodległości nad 25. Festiwalem Piosenki Religijnej i Patriotycznej, który odbędzie się w Krzeszowie w dniach 11-13 maja.

Kolejnym punktem wizyty Pana Prezydenta był kamiennogórski rynek na którym spotkał się z mieszkańcami miasta i powiatu. W swym przemówieniu podkreślał szanse jakie otwierają się przed ziemią kamiennogórską w związku z budową trasy S3. Odniósł się także do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości podkreślając konieczność rozmawiania i honorowania dorobku ojców naszej niepodległości.

Pełne wystąpienie Prezydenta można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pod linkiem poniżej:

www.prezydent.pl

 

 foto: Artur Kubieniec, Relacje Regionalne czadrow24.plLinki

 

 

 

PiS
Biuro senatorskie Jelenia Góra
Senator Krzysztof Mróz © 2016 - 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron Jelenia Góra
Projekt i wykonanie
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Cookies