Senator Jelenia Góra


Wyjazd na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem

poniedziałek 26 czerwca 2017r.

W dniu 26.06.2017 roku senator Krzysztof Mróz zorganizował konferencję prasową. Poinformował on na niej iż w związku z przyjazdem do Polski Donalda Trumpa  - prezydenta Stanów Zjednoczonych – Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wspólnie z Biurem Senatorskim w Jeleniej Górze organizują bezpłatny wyjazd do Warszawy. Chcę umożliwić udział mieszkańcom Kotliny Jeleniogórskiej w tym historycznym wydarzeniu – mówi senator Krzysztof Mróz. Z Jeleniej Góry planowany jest wyjazd autokaru w nocy z środy na czwartek 6 lipca 2017 r. Po przyjeździe do Warszawy ok. godziny 10:00 uczestnicy udadzą się na plac Krasińskich, aby wysłuchać przemówienia prezydenta Donalda Trumpa. Na placu Krasińskich obecne będą również najwyższe władze państwowe. Następnie uczestnicy będą mogli wsiąść udział w pikniku polsko – amerykańskim  z udziałem wojsk z obu krajów, który odbędzie się na Stadionie Narodowym. Planowane jest także zwiedzanie Muzeum Narodowego, Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wieczorem nastąpi powrót do Jeleniej Góry.

 

Zachęcam wszystkich mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej do zapisywania się w moim biurze senatorskim na wyjazd do Warszawy – mówi senator Krzysztof Mróz. Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 16:00 w biurze przy ul. Długiej 4/5 lub telefonicznie pod nr tel. 508 833 028, lub pisząc na adres e-mail:  senator.kmjg@gmail.com – do wyczerpania miejsc. Wyjazd jest bezpłatny.
Linki

 

 

 

PiS
Biuro senatorskie Jelenia Góra
Senator Krzysztof Mróz © 2016 - 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron Jelenia Góra
Projekt i wykonanie
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Cookies