Senator Jelenia Góra


XXIII Karkonoskie Spotkania Turystyczne

piątek 09 października 2020r.
Senator Krzysztof Mróz uczestniczył w kolejnej edycji organizowanych przez Powiat Jeleniogórski Karkonoskich Spotkań Turystycznych.Podczas spotkania przyznano Nagrody Starosty Jeleniogórskiego Karkonosz, które są wyróżnieniem dla osób i instytucji, które przyczyniają się do promocji powiatu na arenie krajowej i międzynarodowej. Tegorocznymi laureatami zostali:
W kategorii obiekt turystyczny roku: Hotel Sasanka Spa Resort w Szklarskiej Porębie.
W kategorii najefektywniejsza promocja: Maciej Grabek.
W kategorii promocja regionu: Ray Wilson oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.
W kategorii najlepsza promocja zagraniczna: Stowarzyszenie Bieg Piastów.
W kategorii najlepszy produkt turystyczny: Multimedialne Muzeum Karkonoszy w Karpaczu.
Nagrody za całokształt działalności na rzecz turystyki otrzymali Emil Pyzik oraz Oddział PTTK Sudety Zachodnie Jelonka Góra.
Za kreatywność służącą budowaniu atrakcyjnego wizerunku gminy przyjaznej turystyce w Powiecie Jeleniogórskim: Karkonoski Zespół Folkowy Szyszak.

Ray Wilson z zespołem zagrali fantastyczny koncert, w którym artysta zaprezentował piosenki swoje, grupy Genesis, której był wokalistą oraz garść coverów. Senator Krzysztof Mróz w swoim przemówieniu pogratulował wszystkim nominowanym i wyróżnionym za dokładanie swojej cegiełki do promocji Powiatu Jeleniogórskiego, już niedługo Karkonoskiego.

Linki

 

 

 

PiS
Biuro senatorskie Jelenia Góra
Senator Krzysztof Mróz © 2016 - 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron Jelenia Góra
Projekt i wykonanie
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Cookies